BCV solutions s.r.o.

Aktuálně hledáme:

JAVA vývojář

Hledáme Java vývojáře, kteří s námi budou implementovat Identity Management CzechIdM pro naše zákazníky. Ve spolupráci s dalšími členy týmu budou pomáhat při analýze, návrhu a vývoji SW; rozšiřovat jeho funkce na přání zákazníka. Každého proškolíme, je ale potřeba znalost programovacího jazyka Java.

Nehledáme průměrnost, ale kvalitu, talent, flexibilitu, velký zájem něco dokázat a hlavně ochotu učit se novým věcem. Tyto vlastnosti dokážeme náležitě ocenit a ohodnotit.

Požadujeme

  • velkou ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost
  • znalost programovacího jazyka Java a objektového programování
  • praktickou zkušenost s operačním systémem Linux nebo Unix
  • pracovat alespoň 3 dny v týdnu, vhodné i pro studenty posledních ročníků technických VŠ

Nabízíme

  • velmi zajímavou a různorodou práci na částečný úvazek v Praze
  • dlouhodobou spolupráci s možností práce na plný úvazek
  • získávání znalostí o HW a SW od firmy Oracle, IBM, HP, SAP atd.
  • zvyšování kvalifikace podle zájmu a potřeb pracovníka – školení, konzultace, prezentace, testovaní, certifikace
  • možnost profesního růstu – Projektové řízení, systémová architektura, analýza apod.
  • telefon, notebook, později i možnost využití auta
  • plnou kuchyň (musli tyčinky, káva, čaj ovoce: banány, jahody, víno, jablka a další ) :-)
  • krytý bazén s protiproudem a sauna přímo v budově firmy kdykoliv k využití
  • možnost využití garsonky v budově firmy
  • squash, fitness, spinning na HAMR sport za 1000Kč/měsíčně na osobu
  • možnost práce na kontrakt (ŽL) nebo pracovní poměr

Náplň práce

  • analýza a návrh řešení Identity Managementu
  • implementace a support řešení pro naše zákazníky
  • vývoj produktu CzechIdM
  • publikační činnost a účast na firemních seminářích

Do rozvoje zaměstnanců jak po profesní, tak osobnostní stránce věnujeme značné investice a úsilí. Nový kolega vždy prochází intenzivním školením pod dohledem zkušenějšího kolegy. Několikrát do roka jsou pořádána interní technická školení zaměstnanců, ale i školení pro rozvoj soft skills (prezentační dovednosti, komunikace, projektové řízení apod.). Každý zaměstnanec je motivován předávat kolegům dosažené znalosti, a to například formou interních prezentací, které jsou několikrát do měsíce. Také publikujeme technické články do blogu, viz: Blog BCV solutions

Neustále se rozvíjíme

Linux administrátor

Umíš s Linuxem? Jsi schopný napsat skript v BASHi nebo PERLu? Znáš dobře sítě? Chceš se aktivně podílet na správě a rozvoji klíčové firemní infrastruktury? Máš zodpovědný a aktivní přístup k práci?

Přidej se k nám a pojď dělat práci, která má smysl.

Výhodou jsou

  • zkušenosti s provozem HA řešení
  • praxe v používání monitorovacího systému
  • praxe se školením Linuxu nebo jiné technologie
  • zkušenosti s Oracle Database
  • znalosti Squid, mailserverů, iptables, IDS/IPS řešení
  • zkušenosti s RH Satellite nebo Spacewalk

Co Ti na oplátku nabízíme

  • práci s novými technologiemi
  • spolupráci s kolegy s velmi dobrou znalostí Linuxu
  • velmi příjemné pracovní prostředí ve vile se zahradou blízko metra Chodov
  • telefon i notebook samozřejmostí
  • kuchyň plnou ovoce
  • krytý bazén s protiproudem a saunou přímo v budově firmy kdykoliv k využití
  • možnost využití firemní garsonky v budově firmy
  • placené sportovní aktivity - squash, fitness, spinning, tenis
  • firemní angličtina
  • bezproblémové parkování
  • dlouhodobou spolupráci i práci na plný úvazek nebo částečný

O nás

Jsme menší česká IT společnost se sídlem na Praze 4. Specializujeme se na integrační projekty Identity a Access Managementu. Na projektech pracujeme v malých týmech do deseti lidí.

Zjednodušujeme správu uživatelů v mnoha systémech. Aktuálně náš Opensource SW pomáhá zákazníkům spravovat přes 2.000.000 účtů!

S kým budete pracovat?

Laser game

Kde budete pracovat?

BCV solutions s.r.o. BCV solutions s.r.o. BCV solutions s.r.o. BCV solutions s.r.o. BCV solutions s.r.o.

Kontakt

Pokud se chcete stát špičkovým odborníkem a pracovat s námi , zašlete nám Váš životopis na email lukas.cirkva@bcvsolutions.eu. Těšíme se na Vaši reakci.

Chci se ucházet o pracovní pozici

O společnosti BCV

Jsme menší česká IT společnost se sídlem v Praze. Specializujeme se na integrační projekty Identity a Access Managementu. Jako jediní v ČR vyvíjíme vlastní produkt, CzechIdM. Pomáháme řešit centralizaci správy uživatelských účtů, autentizaci a autorizaci. Projekty jsou různorodé a velmi zajímavé. Budete mít příležitost si hodně vyzkoušet a ve výsledku mnohému se naučit. Více si o nás přečtete na našich stránkách

O CzechIdM

Vyvíjíme CzechIdM Identity Management – nástroj pro centralizaci a automatizaci správy uživatelských identit (účtů, skupin atd.) v celé síti, a to bez výrazných zásahů do fungování stávajících systémů. CzechIdM je SW kompletně naprogramovaný v jazyce Java, konkrétně na platformě J2EE. Více na webu Identity Manageru CzechIdM

Přihlášení k odběru novinek