BCV solutions s.r.o.

Kariéra

Aktuálně hledáme

Obchodník / Sales Manager / Account Manager

Baví Vás od malička obchodovat? První co jste prodali byly skleněné kuličky? Chcete prodávat produkt, který dává smysl? Nebojíte se zvednout telefon oslovit zákazníky? Umíte nejenom prodávat, ale i navazovat dlouhodobé vztahy? Hledáte chytré kolegy a respektující příjemné prostředí?

Pak nás neváhejte kontaktovat na mail, viz níže.

O nás
Jsme stabilní česká IT společnost. V březnu oslavíme 12 let na trhu. Vyvíjíme SW CzechIdM Identity Management – nástroj pro centralizaci a automatizaci správy uživatelských identit v celé síti. Aktuálně CzechIdM pomáhá spravovat přes 3 milióny účtů v ČR! Je nás 28, převážně vývojářů. Máme 30 zákazníků, se kterými dlouhodobě pracujeme od dodání řešení po jeho servis.
Naší misí je pomáhat zákazníkům s Identity Managementem a být v tom nejlepší.

Naše hodnoty
• klademe důraz na otevřenou komunikaci s klienty i mezi sebou,
• pořád se učíme a umíme si vzájemně poradit, ovšem každému dopřejeme samostatnost,
• rádi sdílíme informace, viz náš blog se stovkami článků (blog.bcvsolutions.eu) nebo podrobná online dokumentace produktu (wiki.czechidm.com),
• našim zákazníkům pomáháme roky, hodně si věříme,
• vyvíjíme a prodáváme svůj vlastní produkt a služby, jsme nezávislí,
• ceníme si jistoty, kterou také nabízíme, máme zájem o dlouhodobou spolupráci, alespoň 3 roky.

Něco o dané práci
• nosnou částí práce je pečovat o zákazníky a pomáhat jim s Identity Managementem, být v tom odborníkem a být nejlepší; to je také mise a cíl celého našeho týmu,
• domlouvání schůzek s novými zákazníky,
• prodej našich IT produktů a služeb,
• řešení servisních smluv.

Co bychom od vás rádi?
•  alespoň 2 roky praxe s prodejem SW na dodavatelské straně,
•  schopnost konzultačně prodávat. Produkt je specifický, problematika rozsáhlá, je třeba jej znát a umět poradit.
•  všeobecný technický přehled,
•  komunikativnost a chuť prodávat inovativní produkt,
•  schopnost oslovovat nové zákazníky a pracovat se stálými zákazníky,
•  chuť učit se nové věci.

Koho hledáme?
Představujeme si vás jako  IT nebo projektového manažera, který se chce realizovat v prodeji. Máte zkušenosti s vedení lidí, s dodávání SW, s řízením zakázek.
Další možností je, že jste zkušený obchodník s dlouhou praxí dodávání SW řešení na straně dodavatele. Hledáte firmu, kde budete mít několik málo stálých zákazníků, které budete dlouhodobě rozvíjet.

Co dále vám ještě k našich hodnotám nabízíme?
•  možnost pracovat se zajímavými lidmi z oboru, kolegové jsou u nás chytří a fajn,
•  svobodu, širokou pravomoc i zodpovědnost – budete mít možnost ovlivnit co, jak a komu prodáváte, např. vzhled marketingových materiálů, jak vést změny a hodnoty servisních podmínek atd.
•  majitel je přítomný v kanceláři, naslouchá a rád; uvítá dobré nápady, které rád podpoří; sám si prošel veškeré pozice takže ví a snaží se lidem vyjít vstříc
•  prostředí malé firmy (jen nás 28, převážně vývojářů), proto jsou naše rozhodnutí rychlá a přizpůsobivá,
•  žádné dlouhé schvalovací procesy, žádné korporátní mantinely,
•  prodej produktu, který zákazníci skutečně chtějí, na který můžete být hrdí,
•  pracujeme v krásném prostředí – sídlo je ve vile na Chodově, s krytým bazénem, 10 minut od metra. Pobočku máme v Pardubicích.
•  podporujeme zvyšování kvalifikace podle zájmu a potřeb pracovníka – zaplatíme školení, účast na konferencích, certifikace. Několikrát do měsíce pořádáme interní prezentace a školení tvrdých i měkkých dovedností,
•  telefon, notebook,
•  nové auto i k soukromým účelům,
•  kurz angličtiny, multisport sportovní aktivity, ovoce, kvalitní kafe, atd.
•  flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice a remote workingu,
•  možnost práce na HPP, kontrakt (ŽL) i DPČ.

Kontakt: Zašlete nám průvodní dopis a Vaše CV na e-mail lukas.cirkva@bcvsolutions.eu. Těšíme se na Vaši reakci.

Chci se ucházet o pracovní pozici

IT konzultant

Ahoj,

jsem Marcel Poul, vedu realizaci integračních IT projektů a do mého týmu hledám posily.

Co děláme: Jdeme k zákazníkovi (Kooperativa, CETIN, různá ministerstva, Fakultní nemocnice v Praze a další), analyzujeme potřeby, navrhneme řešení, nasadíme ho, zaškolíme administrátory, uvedeme do provozu a poté stále rozvíjíme a poskytujeme podporu.

Proč k nám: Dnes vymyslíme, za měsíc dodáme a za dva to běží v provozu. Prostě výsledek tvojí práce poběží a bude se reálně používat. Neděláme věci do šuplíku, kdyby to náhodou někdo potřeboval. Nebudeš jeden ze sta. Naše realizační týmy jsou 2-6 lidí a mají na starosti dodávku pro své konkrétní zákazníky.

Jak to děláme: Vytváříme u zákazníků řešení Identity Managementu (dále jen IdM), což je centralizovaná správa identit v IT systémech. Využíváme k tomu náš SW CzechIdM. Umožňuje správným osobám přístup do IT systémů, ve správný čas, ze správných důvodů a s plnou evidencí.

Příklad místo slibů. Nastupuje nový zaměstnanec, CzechIdM má napojen HR systém. Načteme data o kontraktu zaměstnance a založíme mu účty v řízených systémech – např. MS AD, docházka, helpdesk, mailserver, o356. Zaměstnanec přijde do práce a přihlásí se do notebooku heslem, které mu CzechIdM poslalo do SMS. Když potřebuje, požádá si v CzechIdM o certifikát na práci z domu přes VPN a také požádá o přístup na sdílené úložiště, protože potřebuje upravovat dokumenty svého týmu. Přístup mu v CzechIdM schválí jeho nadřízený.

Více o identity managementu: Co je to IDM?

Co mě na tom baví:

Dostanu se na zoubek chodu IT naprosto různorodých firem. Chodím na Ministerstvo zahraničních věcí, na CETIN, na radnice krajských měst nebo k velkým dodavatelům elektřiny. Díky této práci jsem si vytvořil široký rozhled v IT.  Nepřekvapí mě požadavky na integraci MS AD, Exchange, různých nemocničních systémů (Openlims, Medea), docházkových systémů, HR systémů (VEMA, OKbase, SAP HR), agend státních úřadů. Prostě ta práce je extrémně různorodá a hlavně nebudete stát na místě!

Co bys měl umět jako junior?

Co bys měl umět jako senior, aneb co se u nás junioři časem naučí?

Jak bude vypadat tvůj první měsíc u mě v týmu?

Začleníme tě do týmu, kde je 3-5 kolegů z nichž jeden – nejčastěji týmlídr – bude tvůj supervizor. Bude ti zadávat úkoly od nejjednodušších – třeba podle vzoru z jiného projektu sepsat dokumentaci napojení nějakého systému – až po těžší, kdy je třeba nainstalovat CzechIdM na serveru zákazníka a napojit do něj nějaký systém. Úkoly od tebe budou kolegové v týmu přebírat a oponovat, aby ses rychle zlepšoval a dostával kvalitní zpětnou vazbu. Nenecháme tě na holičkách, ale chceme, aby ses postupně osamostatňoval.

Kam se dostaneš za rok, dva pět?

Málokdo si na začátku dokáže představit, jak rozmanitá práce v IT integracích je. Dobře vím, že někoho víc baví konzultování, někoho programování a někoho třeba analýzy a architektonický návrh řešení. Proto se snažím s kolegy najít pro individuální cestu. Někdo časem konverguje přímo k programování CzechIdM, někdo více jezdí s obchodníky jako technický mozek na obchodní schůzky a stane se projektovým managerem a jiný si vybuduje vlastní realizační tým a stane se týmlídrem realizace.

Kdo budou tví spolupracovníci?

Marcel Poul

Je vedoucím realizace projektů v BCV solutions. Problematice správy identit se věnuje více než 8 let, dříve v Cesnetu. Dodává projekty IdM pro zákazníky ve státní správě, soukromé firmy i velké nadnárodní korporace. Věnuje se analýze potřeb zákazníků, plánování realizace projektů, ale i oponenturám nabídek obchodníků. Ve volném čase se rád dobře nají, aby to později mohl vhodným způsobem vypotit 🙂

Petr Fišer

Náš systémák, architekt a servisák. Petr rozumí unixovým systémům i Oraclu. On je ten, za kým jdou ostatní, když si neví rady s instalací nebo zabezpečením. Má velký přehled v IT, jeho specialitou je infrastruktura a access management. Občas si uvaří vlastní pivo.

Alena Peterová

Týmlídr realizačního týmu. Je naší velkou oporou na mnoha zákaznických projektech. Je námi obdivována pro velkou pečlivost a spolehlivost. Zákazníci si jí velmi váží. Alena ve volném čase hraje na cello, běhá orientační běhy a tvoří účetnictví pro dobrovolnou organizaci. 🙂

Zaujalo tě to?

Ozvi se na marcel.poul@bcvsolutions.eu nebo na linkedIn. Podrobnosti rád sdělím osobně. Těším se na setkání.

JAVA vývojář – Praha/Pardubice

Hledáme Java vývojáře, kteří s námi budou implementovat Identity Management CzechIdM pro naše zákazníky. Ve spolupráci s dalšími členy týmu budou pomáhat při analýze, návrhu a vývoji SW; rozšiřovat jeho funkce na přání zákazníka. Každého proškolíme, je ale potřeba znalost programovacího jazyka Java.

Nehledáme průměrnost, ale kvalitu, talent, flexibilitu, velký zájem něco dokázat a hlavně ochotu učit se novým věcem. Tyto vlastnosti dokážeme náležitě ocenit a ohodnotit.

Požadujeme

Nabízíme

Náplň práce

Do rozvoje zaměstnanců jak po profesní, tak osobnostní stránce věnujeme značné investice a úsilí. Nový kolega vždy prochází intenzivním školením pod dohledem zkušenějšího kolegy. Několikrát do roka jsou pořádána interní technická školení zaměstnanců, ale i školení pro rozvoj soft skills (prezentační dovednosti, komunikace, projektové řízení apod.). Každý zaměstnanec je motivován předávat kolegům dosažené znalosti, a to například formou interních prezentací, které jsou několikrát do měsíce. Také publikujeme technické články do blogu, viz: Blog BCV solutions

Kontakt

V případě zájmu zašli životopis na adresu info@bcvsolutions.eu

Linux administrátor

Umíš s Linuxem? Jsi schopný napsat skript v BASHi nebo PERLu? Znáš dobře sítě? Chceš se aktivně podílet na správě a rozvoji klíčové firemní infrastruktury? Máš zodpovědný a aktivní přístup k práci?

Přidej se k nám a pojď dělat práci, která má smysl.

Výhodou jsou

Co Ti na oplátku nabízíme

O nás

Jsme menší česká IT společnost se sídlem na Praze 4. Specializujeme se na integrační projekty Identity a Access Managementu. Na projektech pracujeme v malých týmech do deseti lidí.

Zjednodušujeme správu uživatelů v mnoha systémech. Aktuálně náš Opensource SW pomáhá zákazníkům spravovat přes 2.000.000 účtů!

Neustále se rozvíjíme

S kým budete pracovat?

Where you’ll work