BCV solutions s.r.o.

Kariéra

Aktuálně hledáme

Linux administrátor

Umíš s Linuxem? Jsi schopný napsat skript v BASHi nebo PERLu? Znáš dobře sítě? Chceš se aktivně podílet na správě a rozvoji klíčové firemní infrastruktury? Máš zodpovědný a aktivní přístup k práci?

Přidej se k nám a pojď dělat práci, která má smysl.

Výhodou jsou

Co Ti na oplátku nabízíme

O nás

Jsme menší česká IT společnost se sídlem na Praze 4. Specializujeme se na integrační projekty Identity a Access Managementu. Na projektech pracujeme v malých týmech do deseti lidí.

Zjednodušujeme správu uživatelů v mnoha systémech. Aktuálně náš Opensource SW pomáhá zákazníkům spravovat přes 2.000.000 účtů!

Neustále se rozvíjíme

Chci se ucházet o pracovní pozici

JAVA vývojář

Hledáme Java vývojáře, kteří s námi budou implementovat Identity Management CzechIdM pro naše zákazníky. Ve spolupráci s dalšími členy týmu budou pomáhat při analýze, návrhu a vývoji SW; rozšiřovat jeho funkce na přání zákazníka. Každého proškolíme, je ale potřeba znalost programovacího jazyka Java.

Nehledáme průměrnost, ale kvalitu, talent, flexibilitu, velký zájem něco dokázat a hlavně ochotu učit se novým věcem. Tyto vlastnosti dokážeme náležitě ocenit a ohodnotit.

Požadujeme

Nabízíme

Náplň práce

Do rozvoje zaměstnanců jak po profesní, tak osobnostní stránce věnujeme značné investice a úsilí. Nový kolega vždy prochází intenzivním školením pod dohledem zkušenějšího kolegy. Několikrát do roka jsou pořádána interní technická školení zaměstnanců, ale i školení pro rozvoj soft skills (prezentační dovednosti, komunikace, projektové řízení apod.). Každý zaměstnanec je motivován předávat kolegům dosažené znalosti, a to například formou interních prezentací, které jsou několikrát do měsíce. Také publikujeme technické články do blogu, viz: Blog BCV solutions

S kým budete pracovat?

Where you’ll work